Güvenlikli İskele

Güvenlikli H Tipi iskele ana taşıyıcısı çerçeve şeklinde dizayn edilmektedir. Bağlantı şekli olarak üzerinde yatay ve çapraz boruların geçeceği pimli kilit sistemi bulunmaktadır.

Güvenlikli İskele H Tipi
Yatay ve Çapraz boruların uçlarında ekstra bir aparat kullanılmamakta sadece sıkıştırılarak delik yerleri açılmaktadır.

Güvenlikli H İskele çerçevesinde kullanılan dikey elemanları Ø48,3 / 3,0mm borudan imal edilir.
Duvar bağlantı kelepçeleri Ø48,3 / 3,2mm boru üzerine Ø12mm çubuk demir kaynaklı imal edilir.
Güvenlikli H İskele yatay ve çapraz elemanları Ø34/ 2,5mm borudan imal edilir.

H iskele üretimde kullanılan borular TSE belgeli, mekanik testlerden geçirilmiş ST37 sınıfı borulardır.

Güvenlikli H tipi iskele, ana taşıyıcısı çerçeve şeklinde tasarlanmış bir yapıdır. Bağlantı sistemi olarak, yatay ve çapraz boruların geçtiği bir pimli kilit sistemi kullanılmaktadır.

Güvenlikli H tipi iskelede, yatay ve çapraz boruların uçlarına ek bir aparat kullanılmamakta, bunun yerine sıkıştırılarak delik açılmaktadır. Bu yöntemle sağlanan bağlantılar güvenli bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

İskele çerçevesinde kullanılan dikey elemanlar Ø48,3 / 3,0mm çapında ve uygun dayanıklılığa sahip borulardan imal edilmektedir. Duvar bağlantı kelepçeleri ise Ø48,3 / 3,2mm çapındaki borular üzerine Ø12mm çubuk demir ile kaynaklanarak üretilmektedir. Yatay ve çapraz elemanlar ise Ø34 / 2,5mm çapındaki borulardan yapılmaktadır.

Üretim sürecinde kullanılan borular TSE belgeli olup, ST37 sınıfına aittir. Bu borular, mekanik testlerden geçirilerek kalite ve güvenlik standartlarını karşılamaktadır.

Amacımız, güvenlikli H tipi iskelelerin sağlam bir yapıya sahip olmasını ve güvenli çalışma ortamları oluşturmasını sağlamaktır.

CEPHE GENİŞLİĞİ
CEPHE YÜKSEKLİĞİ
CEPHE SAYISI
PANO: ADET
YATAY: ADET
ÇAPRAZ: ADET
KALAS: ADET
MERDİVEN: ADET
AYAR MİLİ: ADET
YAN KORKULUK: ADET
BAŞLANGIÇ AYAĞI: ADET
TOPUKLUK: ADET
YAN TOPUKLUK: ADET
DUVAR BAĞLANTI ELEMANI: DUVAR BAĞ. ELM.: ADET